Ne po ofrojmë

Bateria ruajtëse e litiumit diellor të klasës A+ dhe zgjidhje për botën e gjelbër.
  • rreth_ne1

Rreth nesh

E themeluar në vitin 2003, YouthPOWER tani është bërë një nga furnizuesit kryesorë të baterive të litiumit të magazinimit diellor në botë.Me një gamë të gjerë zgjidhjesh për ruajtjen e energjisë, ai mbulon një seri solucionesh të baterive litium 12V, 24V, 48V dhe me tension më të lartë.

YouthPOWER është angazhuar në teknologjinë dhe prodhimin e baterive për gati 20 vjet, me përvojë të bollshme prodhuese dhe aftësi të forta R & D të produkteve të reja.Përmes shumë viteve punë të palodhur dhe promovimit në treg, ne kemi krijuar markën tonë "YouthPOWER" në vitin 2019. Me përvojë gati 20 vjeçare në industrinë e baterive, ne kemi aftësinë t'ju ofrojmë si produktet që ju nevojiten dhe ato më të përshtatshmet. produktet që dëshironi.Ne jemi gjithmonë të gatshëm të furnizojmë produkte të klasit të parë dhe të plotësojmë nevojat e ndryshme të klientëve.

  • kontakt