Na kontaktoni

Na kontaktoni

Kur jeni të prirur për ndonjë nga artikujt tanë që ndjekin listën tonë të produkteve, ju lutemi mos ngurroni të kontaktoni me ne për pyetje.Ju do të jeni në gjendje të na dërgoni email dhe të na kontaktoni për konsultim dhe ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt që të kemi mundësi.

Dhoma 1010, Blloku A, Ndërtimi i Zhvillimit Rongchao, Distrikti Long Gang, Qyteti Shenzhen, Provinca Guang Dong, PRC

kontakt_1

Video Rreth Nesh

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni